Dla ucznia

Sonda

Gdzie spędzisz wakacje?
 

Imieniny

23 Kwietnia 2014
Środa
Imieniny obchodzi:
Adalbert, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Helena, Jerzy,
Wojciech
Do końca roku zostało 253 dni.

Starostwo Powiatowe

Biuletyn Informacji Publicznej

Europejski Fundusz Społeczny

WKU w Radomiu

ZSP w Iłży
Pożegnanie klas maturalnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 30 kwietnia 2013 20:49

„Minęła studniówka z wielkim hukiem. Czas ucieka i matura coraz bliżej … ” Jak co roku przychodzi taki dzień, kiedy żegnamy klasy maturalne. W naszej szkole w piątek 26.04.2013 roku oficjalnie pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Uroczystość rozpoczął Pan dyrektor Dariusz Leśkiewicz, który podsumował miniony  rok szkolny i życzył absolwentom dużo energii, optymizmu i  wytrwałości w dążeniu do celu, zdania matury i powodzenia w dalszym kształceniu. Wręczył również świadectwa ukończenia szkoły i nagrody uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, wyróżniali się wzorowym zachowaniem. Docenieni zostali także ci, którzy czynnie uczestniczyli w życiu szkoły, byli członkami wolontariatu, samorządu szkolnego oraz laureatami konkursów.

Po uroczystym wręczeniu nagród przedstawiciele klas maturalnych skierowali słowa podziękowania do dyrekcji, wychowawców i nauczycieli za trud włożony w kształtowanie młodej osobowości, za zaangażowanie i poświęcenie w prowadzeniu zespołu klasowego, oraz za wyrozumiałość, życzliwość i cierpliwość.

Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali krótki program artystyczny. Były wzruszające piosenki i sentencje, które w dalszej wędrówce życia mogą stać się cennymi drogowskazami.

Drodzy maturzyści!!! „ Dumne miejcie zamiary, górne miejcie marzenia…” Trzymamy za Was kciuki i życzymy „połamania piór” na egzaminie maturalnym.

autor tekstu: Kamil Krosta

Zobacz zdjęcia

Poprawiony: środa, 01 maja 2013 09:25
 
Maturzyści w Częstochowie 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 26 kwietnia 2013 22:58

Dnia 23 kwietnia 2013 roku uczniowie klas maturalnych naszej szkoly uczestniczyli w Pielgrzymce Maturzystów Diecezji Radomskiej do Częstochowy, która odbyła się pod hasłem: „Wiem Komu Uwierzyłem”. Maturzyści przed tronem Matki Boskiej zawierzyli Jezusowi zbliżające się egzaminy, swoje dorosłe życie i decyzję, które będą podejmować.

Zobacz zdjęcia

Poprawiony: wtorek, 30 kwietnia 2013 20:47
 
Targi turystyki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 24 kwietnia 2013 09:29

W dniu 19 kwietnia klasy IIITOT, IITH/TOT,I TOT brały udział w XVIII TARGACH TURYSTYKI I WYPOCZYNKU LATO 2013, imprezami towarzyszącymi były II Targi Regionalne i Targi Agroturystyki.      Uczniowie zapoznali się z ofertami biur podróży, hoteli, restauracji, regionów Polski oraz miast. Zebrali ulotki i katalogi które będą pomocne w pracy na zajęciach. Obejrzeli sprzęt sportowy służący do uprawiania turystyki, mieli okazję spróbować regionalnych specjałów. Uczestnicy wyjazdu wzięli udział w konferencji otwarcia targów, na której mieli możliwość spotkać przedstawicieli świata polityki i telewizji, ambasadorów oraz działaczy Polskiej Organizacji Turystycznej.

Zobacz zdjęcia

Poprawiony: czwartek, 25 kwietnia 2013 09:46
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 68
© 2010 ZSP w Iłży | Create by 2008 vonfio.de